Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde je něco krátce o mě. Narodil jsem se 24.1.1981 v Mělníku. Mělník město proslavené Karlem IV, který zde vysadil vinnou revu. Každoroční pořádání vinobraní a oslav.

Obrazekmělnický zámek

Obrazeksoutok Labe a Vltavy

Jsem ženatý, manželku Evu mám a skvělého kluka Pavla. Doma nám to ještě zpříjemňuje malý pejsek čivava- Čiko. Pěstoval sem rybičky, africké tlamovce, které jsem musel prodat :cry:, když se narodil kluk. Byt zas tak veliký není a akvarium zabíralo skoro půl obýváku.
Bydlím kousek od Prahy ve vesnici Libiš-Neratovice, kde je pěkný klid až na tu chemickou fabriku Spolana. Na fotce je vidět...

Obrazek

Zde žiji zatím celý můj život. Od mala mám mnoho zálib a koníčků. Rád jsem chodíval chytat ryby,dovolené na vodě, sjíždění řeky, montování aut(spíše,když jsem byl prcek tátovi šroubovákem). Různé tábory a soustředění, jízda na kole.(jarní stezka polabím).
Na základní škole jsem začínal s atletikou, kde jsem měl rád dlouhé i krátké běhy, skok do dálky, běh pres překážky,štafetu.
Později jsem zkusil hrát fotbal u kterého jsem vydržel asi jeden rok. Nebylo to nic pro mě. Jednou přišel můj táta, že viděl nábor studentů na karate Shotokan. Po příjmutí na karate se změnil můj život. Začal jsem trénovat od svých 11ti let. Trénoval jsem velmi tvrdě, karate mě tak pohltilo, že jsem začal jezdit i na závody, kde jsem měl mnoho úspěchů od výher malých krajských poharů až po mistrovství světa. Mezi mé největší vítezství patří 8x mistr České republiky, jak kata tak i kumite. Na mistrovství světa v Paříži jsem obsadil 16.místo, čož bylo velmi pěkné při velké konkurenci. Tímto bych chtěl poděkovat ještě mému trenérovi Zbyšku Petržílkovi, který mě trénoval tvrdě a důrazně. Naučil mě sebeovládání, etiku a důslednost.


jedno z mistrovství republiky

Obrazek

ObrazekMS v Paříži


Má sportovní kariera skončila, když jsem ukončil střední Hotelovou a státní jazykovou školu v Poděbradech a musel jít pracovat. Jakmile chcete být dobrý až být nejlepší musí se trénovat 2x denně 7 dní v týdnu.Jinak to nejde. Při práci času bylo málo a já nemohl být bez pohybu.Během karate se posilovalo, což mě také dost bavilo.

Další ze zálib je posilování ve fitness.Věnuji se tomu doteď. Cvičení je velice zajímavé a náročné.Časově ani tak ne, ale po stránce fyzické,stravovací. Všeho dodržování, jinak je to dřina pro nic za nic.

Zde něco o mé zručnosti v kuchyni, ,, The kitchen is my kingdom´´

No nějaké to jídlo když byl třeba objem.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazekk

Obrazekvařim už mala...moc mě to baví.

_________________________________________________________________

Obrazek

 foto z 25.4.2008(foto by Petr Poláček)

momentálně 120cm hrudník,46cm paže,83cm v pase,stehna necelých 70cm.


ObrazekObrazek

Obrazek
ObrazekTyto fotky fotil už někdo jiný..není to ono. Líbí se mi,ale jak pokaždě to vypadá jinak,ale když je po ruce jen mobil..blbě světlo a když neumí někdo fotit. No drugs, no suplements. All is natural.


Obrazek
Vím, že nejsem žádný všeumělec, dělám to pro srandu a než se válet na kavalci.. ale pokud by se našel někdo kdo by chtěl pomoci, rád ho uvitám.


Obrazek

Obrazek

Tak tenhle raubíř je to nej...moc ho miluji.Obrazekheslo ,, Když nemůžeš, můžeš ještě 3x"

(fotky, které jsem fotil nebo vkládal, můžete ztahovat)


Když jsme u toho jídla, tak tohle si kupuju je z thajska..fakt super je. Je to celých 20liber,

Obrazek

Obrazek


pokud by někdo chtěl tuto rýži, ať napíše sem,icq nebo mejl.Není nejlevnější zrovna, ale je jedna z nejkvalitnějších.

jinak se budu snazit aktualizovat foto po týdnu.


Ze zbytku zábavy je auto, moto,,PC, filmy.internet. Sem pro každou prdel, rád se bavim a poznávám přátele. Chtěl bych někdy zkusit soutěžení v kulturistice, ale tento sport je velmi náročný..takže asi zůstanu u čeho jsem. Nejdůležitější je jíst a jíst...a dneska je to cenově poněkud dražší.

Momentální čas věnuji hodně mé rodině.

 Druhé pokračování je ZDE

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

svaly

(kiki, 21. 5. 2008 20:05)

supr větší jsem neviděla !!!!!

Plná stránka

(Janius, 21. 5. 2008 19:59)

Koukám, že jsi taky nezahálel!